Izolace

29112007643

MIV Trade – izolace 

Mimo běžných stavebních prací (zateplování, realizace střech) se zabýváme také izolacemi střech, fasád a stěn. Tepelná izolace vede k úsporám spotřebované energie na vytápění a tím i také tepelné pohodě interiérů. Naše služby mohou využít především majitelé nemovitostí oblasti Brno, Blansko, Vyškov, Boskovice, Adamov a okolí, kde naše firma působí. Pokud hledáte firmu s dlouholetými zkušenostmi, která kvalitně a rychle realizuje izolace (Brno, Blansko, Vyškov, Boskovice, Adamov) vašich staveb, pak se obraťte na nás. Konkrétní izolační práce vám individuálně naceníme, poskytneme odborné poradenství a dodáme kompletní materiál pro izolace.

 Prováděné izolace a izolační práce
  • zateplení fasád, stěn a šikmin (bytových i rodinných domů)
  • zateplení střech (ploché i dvouplášťové střechy)
  • zateplení stropů
  • vazníkové konstrukce
  • tepelné izolace
  • zvukové izolace aplikované foukanou technologií do konstrukce střechy nebo stropů

Poradenství a izolace vašich staveb v Brně, Blansku, Vyškově, Boskovicích, Adamově a okolí provádíme s nejmodernější technikou. K izolačním pracím používáme vybrané izolační materiály s atesty, jejichž kvalitu máme osobně vyzkoušenou v rámci naší praxe.

Jsme v seznamu odborných dodavatelů ZELENÁ ÚSPORÁM.

Zajišťujeme izolace budov včetně dodávky materiálu. Jakožto firma provádějící kvalitní izolace střech, fasád a plášťů poskytujeme na naše stavby záruku 60 měsíců. Na materiál dáváme záruku dle podmínek výrobce.

Stavební práce Brno, Blansko, Vyškov, Boskovice, Adamov Fasády Brno, Blansko, Vyškov, Boskovice, Adamov Střechy Brno, Blansko, Vyškov, Boskovice, Adamov
V případě zájmu o naše služby nás kontaktujte emailem nebo na telefonu 602 736 433.